• sipariş ver
  • sipariş ver
  • sipariş ver

Eros De Amor Afrodizyak Etkili Aşk ParfümüAfrodizyak Parfüm Nasıl Kullanılır ?

afrodizyak parfüm

Eros De Amor Afrodizyak aşk parfümünü kulanmadan önce temiz olduğunuza dikkat edin banyodan sonra kullanılması önerilmektedir. Boyun bölgenize 3-4 kere sıkmanız kadınlarını etkilemenize baştan çıkarmanıza yetecektir.

Parfümü ilk sıktığınız anda çok yoğun bir koku hissedeceksiniz çünkü parfümü sıktığınız anda kokunun içindeki yoğun esans miktarı yüzünden koku patlaması dediğimiz o yoğun kokuyu hissedeceksiniz. Sakin olun panik yapmayın sadece kaliteli kokulara özel bir durum. 10-15 saniye sonra koku tüm teninize vücudunuza yayılacaktır. Parfümü sıktıktan sonra eliniz ile ovuşturmanıza gerek yoktur. Boyun bölgenize 3 kez sıkmanız yeterli olacaktır.

ucretsiz_kargo

Hoşlandığınız ve etkilemek istediğiniz kadınla kapalı bir ortamda olmanız gerekir. Eros azdırıcı parfümü üzerinize döktüğünüz andan itibaren etki etmeye başlayacaktır. 10-15 dakika gibi kısa bir zaman içinde kadının yüzünde pembeleşme ve göğüs uçlarında dikleşmeler göreceksiniz. Bu durumda tek yapmanız gereken konuyu istediğiniz noktaya getirmek ve ona yanaşmaktır. Bu sayede onu istediğinizi belli ederek onun da rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

Satışını yaptığımız Eros Afrodizyak aşk parfümün şişesi 100 cc olarak tasarlanmıştır. 100 cc’lik parfüm size yaklaşık 5-6 ay kadar yetecektir. Kapalı ortamda kullandığınızda parfümden 4-5 defa sıkmanız yeterli olacaktır. Geniş bir kapalı ortam ise daha çok sıkmanız gerekebilir.

amor_parfum

Çok hoşlandığınız bir kadının sizin yanınızda olmaması için hiçbir sebep yok. Şu an size olanaksız gibi görünebilir. Ancak Bu Eros Aşk Parfümü İle Mümkün Olabilir !

Bir kadının erkekte yüz ve vücut hatlarından önce aradığı çok ince ve önemli bir ayrıntı daha vardır ki; bu da KOKU'dur. Erkeği özgür ve özgüven sahibi yapan en büyük faktörlerden birisidir koku… Erkek; kullandığı kokunun duyu organlarına etkisi ile hareketleri, bakışları, düşünceleri, yürüyüşü, konuşması değişir ki koku aslında kişinin karakterinin bir sembolüdür.

İlk sıktığınız anda önce kendinize dahi aşık olabilirsiniz!
Bu koku sizde olduğu sürece, bir kadın için "MUHTEŞEM OLABİLİRSİNİZ"

Unutmayın, Herşey Unutulur Ama Kokunuz Asla Unutulmaz !!!
Kokunun Bıraktığı Etkiyi Bakışlardaki Farklılıklardan Kendiniz Keşfedeceksiniz…

HEMEN SATIN ALIN, SIKIN VE DIŞARI ÇIKIN.
KENDİNİZİ YENİDEN KEŞFEDİN!

hızlı teslimat