• sipariş ver
  • sipariş ver
  • sipariş ver

Eros De Amor Afrodizyak Etkili Aşk ParfümüNasıl Kullanılır ?

afrodizyak parfüm

Bazı azdırıcı parfüm satışı yapan firmalar, satışlarını arttırmak amacıyla 10 metreden veya 25 metreden etkisini gösterir gibi yanlış ve yanıltıcı bilgiler vermektedirler. Bu vaatleriyle sizlerin kadınları etkileyebileceğinizi ifade ederler. Hepsi boş hayallerdir, çünkü afrodizyak etkili azdırıcı parfümlerin tümü uçucu özelliklidir.

Sadece kapalı ortamlarda kullanıldığında 5 metrelik çapta etkisini göstermektedir. Kalıcılığı ile sıktığınız andan itaberen minumum 5-6 saat üzerinizde vücuduzda kalır ve teniniz ile çok ipeksi bir birliktelik sağlar.

Eros De Amor Parfümünü deneyin ve sürprizlere hazırlıklı olun.

ucretsiz_kargo

Hoşlandığınız ve etkilemek istediğiniz erkekle kapalı bir ortamda olmanız gerekir. Eros azdırıcı parfümü üzerinize döktüğünüz andan itibaren etki etmeye başlayacaktır. 10-15 dakika gibi kısa bir zaman içinde erkeğin yüzünde pembeleşme ve göğüs uçlarında dikleşmeler göreceksiniz. Bu durumda tek yapmanız gereken konuyu istediğiniz noktaya getirmek ve ona yanaşmaktır. Bu sayede onu istediğinizi belli ederek onun da rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

Satışını yaptığımız Eros Afrodizyak aşk parfümün şişesi 100 cc olarak tasarlanmıştır. 100 cc’lik parfüm size yaklaşık 5-6 ay kadar yetecektir. Kapalı ortamda kullandığınızda parfümden 4-5 defa sıkmanız yeterli olacaktır. Geniş bir kapalı ortam ise daha çok sıkmanız gerekebilir.

amor_parfum

Çok hoşlandığınız bir erkeğin sizin yanınızda olmaması için hiçbir sebep yok. Şu an size olanaksız gibi görünebilir. Ancak Bu Eros Aşk Parfümü İle Mümkün Olabilir !

Kaliteli itibar sahibi bir ekeğin kadında yüz ve vücut hatlarından önce aradığı çok ince ve önemli bir ayrıntı daha vardır ki; bu da KOKU'dur. Kadını özgür ve özgüven sahibi yapan en büyük faktörlerden birisidir koku. Kadın; kullandığı kokunun duyu organlarına etkisi ile hareketleri, bakışları, düşünceleri, yürüyüşü, konuşması değişir ki koku aslında kişinin karakterinin bir sembolüdür.

İlk sıktığınız anda önce kendinize dahi aşık olabilirsiniz!
Bu koku sizde olduğu sürece, bir erkek için "MUHTEŞEM OLABİLİRSİNİZ"

Unutmayın, Herşey Unutulur Ama Kokunuz Asla Unutulmaz !!!
Kokunun Bıraktığı Etkiyi Bakışlardaki Farklılıklardan Kendiniz Keşfedeceksiniz…

HEMEN SATIN ALIN, SIKIN VE DIŞARI ÇIKIN.
KENDİNİZİ YENİDEN KEŞFEDİN!

hızlı teslimat